فروشگاه اینترنتی دکومارال

دکوراسیون دکومارال پیش رو در زمینه تولید و طراحی انواع محصولات دکوراسیونی فعالیت خود را در مهر ماه سال 1390 با تکیه بر تجربیات و دانش متخصصین خود آغاز نمود. دکومارال از همان ابتدای فعالیت خود افق های بلندی را در زمینه دکوراسیون داخلی در پیش روی خود متصور شد و در این مسیر تمام امکانات خود را از جمله استفاده کردن از متخصصین خبره و کار آزموده با تجربه و دانشگاهی، استفاده از به روزترین تجهیزات و دستگاه های چاپ و طراحی، به کارگیری مرغوب ترین مواد اولیه جهت تولید محصولات دکوراتیو و … را به کار بست تا محصول درخور شان ایران و ایرانی را ارائه دهد. مجموعه دکومارال علاوه بر برطرف کردن نیازهای داخلی، در زمینه صادرات نیز توانسته موفقیت های چشم گیری را کسب کند که از جمله آن می توان صادرات به کشورهای همسایه از قبیل عراق، افغانستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس را نام برد.

در پایان مدیریت و تمام پرسنل مجموعه دکومارال تمام عزم و فعالیت خود را معطوف بر این کرده اند تا محصولات را با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار نازل و پشتیبانی مناسب خدمت هموطنان گرامی عرضه کنند و باعث ایجاد حس شادی و نشاط در هموطنان عزیز گردند.

نکاتی درباره پوستر دیواری - Wall Poster | خانه - Home
مجله دکومارال

نکاتی درباره پوستر دیواری

نکاتی که باید در مورد پوستر دیواری بدانیم! نکاتی درباره پوستر دیواری: پوستر یا دیوارکوب (انگلیسی: Poster) ترویج یک ایده، محصول یا رویدادی است که

ادامه مطلب »
آموزش دریافت رمز دوم پویا
مجله دکومارال

آموزش دریافت رمز دوم پویا

طبق بخشنامه بانک مرکزی، از ابتدای دی ماه ۱۳۹۸ استفاده از رمز پویا یا رمز دوم یکبار مصرف برای انجام همه تراکنش‌های آنلاین مثل کارت به کارت و خرید شارژ، الزامی است. اما هنوز هم برخی از بانک‌ها اجازه تراکنش‌های زیر 100 هزار تومان را با استفاده از رمز دوم ایستا به مشترکین خود می‌دهند.

ادامه مطلب »
 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
علاقه مندی 0
مقایسه
Call Now Button