ضمانت بازگشت کالا

آرامش خاطر مشتریان از خرید خود از مهمترین اولویت‌های فروشگاه اینترنتی دکومارال می‌باشد، در همین راستا تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا اطلاعات دقیق و کاربردی از محصولات در سایت قرار داده شود تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. احتمال آنکه مشتریان بعد از خرید محصول مورد نظر خود با مشکلاتی مواجه شوند، وجود دارد به همین علت با این وجود در صورتی که قصد بازگشت کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا دکومارال ضمانت 7 روزه بازگشت کالا را با توجه به شرایط زیر در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

شرایط بازگرداندن کالا

کلیه کالاهای عرضه شده در دکومارال با بسته بندی مخصوص برای مشتریان ارسال می‌شوند. لطفا از دریافت محصولات باز شده یا فاقد بسته بندی مناسب و سالم خودداری نمایید تا در هنگام دریافت خدمات پس از فروش دچار مشکل نشوید.

مشتریان محترم خارج از تهران توجه داشته باشند هنگامیکه بسته پستی خود را دریافت می‌کنند، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایند.

نکات:
  • نوشتن توضیحات، برچسب زدن و یا موارد مشابه روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، کالا را از شرایط عودت خارج می‌کند.

همکاران ما در دکومارال حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، اندازه و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده توسط مشتری دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند از حق استرداد کالا استفاده نماید.

برای استفاده از این سرویس حداکثر تا 24 ساعت پس از مشاهده مغایرت، با تیم خدمات پس از فروش دکومارال تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد. در مواردی که مغایرت کالا قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، لطفا کالا را به همان صورت پلمپ بازگردانید.

نکات:
  • مغایرت محصول با اندازه سفارش داده شده، وجود عیب در چاپ و کم یا زیاد بودن تعداد پنل نیز در همین دسته قرار می گیرند.

ارسال پیام

 ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
علاقه مندی 0
مقایسه
Call Now Button